ATyS r – ATyS d / 125 ile 3200 A arası

ATyS ve ATyS d konum göstergeli trifaze motor kumandalı şalterlerdir.
Uzaktan, gerilimsiz kontaklar yoluyla, darbe mantık devresi kullanan bir harici otomatik kontrol cihazından veya bir şalterden iki adet trifaze kaynağın yük altında transferini sağlarlar.
Transfer sırasında enerji kesintisinin kabul edilebilir olduğu alçak gerilim güç sistemlerinde kullanım için tasarlanmışlardır.

Avantajları

Ürünün kullanıma hazır olduğunu kontrol etmek için güvenlik (watchdog) rölesi

ATyS ve ATyS d ürünleri ürününüzü sürekli olarak izlemek suretiyle tesisatınızı emniyetealan bir güvenlik rölesiyle donatılmıştır.
Bu röle kullanıcıya ürünün kullanılabilirliği, yani, işlevsel olduğu ve transfer için hazır olup olmadığı hakkında bilgi verir.

Entegre yardımcı kontaklar

Ürün izleme fonksiyonunun bir parçası olarak ATyS ve ATyS d konumları ile ilgili bilgilerin iletimine imkan tanır. Bu, her bir konum için standart bir yardımcı kontak sayesinde mümkündür.

Genişletilmiş güç besleme aralığı

ATyS ve ATyS d ürünleri 208 ile 277 VAC ± %20 arasında geniş kapsamlı güç besleme aralığı sayesinde yüksek kullanılabilirlik sunar.

ATyS d: ikili güç kaynağı versiyonu

ATyS S tarafından sunulan fonksiyonlara ek olarak ATyS Sd ek kablolamaya gerek olmadan besleme yedeklemesi içerir. Bu ürün içerisine doğrudan çift besleme (2 bağımsız besleme) entegre edilerek elde edilir.