SIRCO M ve MV
Üniversal yük kesiciler 16 ile 160 A arası

SIRCO M ve MV anahtarlar, elle kumandalı çok kutuplu modüler yük kesicilerdir. Yük altında açma/kapama yapar ve herhangi bir alçak gerilim devresi için, özellikle makine kontrol devreleri için emniyet izolasyonu sağlarlar. Aksesuarların kullanılması ile SIRCO M çok kutuplu bir yük kesmeye veya 3/4 kutuplu transfer şalterlerine dönüştürülebilir. SIRCO M transfer şalterler iki kaynak veya iki alçak gerilim güç devresi arasında yükte değiştirme anahtarlaması ve güvenlik yalıtımı sağlar.

Avantajları

Tam entegrasyon

SIRCO M ve MV yalıtım, kesme ve anahtarlama işlevlerinde tam entegrasyon sağlar. Her SIRCO M önden, sağdan veya soldan çalışma sağlar. Yüksek seviyede işlevsel tasarımları SIRCO M’nin bir yük kesiciden bir enversör anahtara kolayca dönüştürülmesini sağlar ve birçok uygulama için yüksek seviyede yenilikçi modüler bir çözüm sunar.

Geniş aksesuar ürün gamı

Aksesuar seçimleri ile tek bir standart 3 kutuplu yük kesici modülü çok sayıda avantaj sunmaktadır:
• Cihazın seçiminde basitlik.
• En değişken uygulamalara uyarlama esnekliği.
• Yönetim ve saklama maliyetlerinde azalma.

Geliştirilebilirlik

Geniş kapsamlı aksesuarları SIRCO M’nin devreye alındıktan sonra bile geliştirilebileceği ve gelecekteki gereksinimlerin karşılanabileceği anlamına gelir.

Ana sertifika ve onaylara uygunluk

SIRCO M ve MV yük kesiciler ürün gami IEC 60947-3, UL508 ve UL98 standartları ile belirlenen kriterlere uygun şekilde tasarlanmış, onaylanmış ve test edilmiştir. Zorlu çalışma ortamlarına tamamen
uyarlanması ürün için yüksek seviyede kaliteyi garanti eder.

SIRCO
Güç dağıtımı için yük kesiciler 125 ile 5000 A arası

SIRCO ve SIRCO AC manuel çalışan çok kutuplu yük kesicilerdir. Yük koşullarında kesme ve kapatma sağlar ve emniyet izolasyonu sunar. SIRCO 415 VAC ve DC alçak gerilim elektrik devreleri için tasarlanmıştır. SIRCO AC, 690 VAC’a kadar ağır yük uygulamaları için tasarlanmıştır – AC 23.

Avantajları

Güvenilirlik ve performans

SIRCO’nun kayar baralı kontak sistemi ile elde edilen kutup başına çift kesme özelliği yüksek dayanıklılık ve kısa devre dayanımı sağlayan kanıtlanmış bir tasarımdır. SIRCO’nun kontaklarının hızlı bir şekilde açılması ve kapanması ile birlikte özel tasarlanan ark hazneleri SIRCO AC’ye gelişmiş kesme performansı sağlar.

Bina ve personel güvenliği

Kayar baralı kontak mekanizması üzerine doğrudan yerleştirilmiş pozisyon göstergesi tüm durumlarda görüntülenmesini sağlar. Fiberglas takviyeli polyester kullanılması SIRCO ve SIRCO AC’ye hem mekanik hem de termal direnç kazandırır.

Basitlik

SIRCO ve SIRCO AC ürün gamının standartlaştırılması, ortak aksesuarları sayesinde stok yönetiminde ve saklamada maliyet azaltma sağlar.

Kurulumu kolay

Aşağıdaki sayesinde kolay kurulum elde edilir:
• Kısa merkezden merkeze mesafe (120 mm’ye kadar).
• 6×185 mm²’ye kadar bağlantı.
• Bağlantıyı kolaylaştıran bağlantı aksesuarları, hem düz hem de kenar bağlantıları için.