Valesa dokunmatik panellerle, yaşam alanlarınıza hükmedin. Valesa panel sayesinde daha fazla güvenlik ve daha fazla konfor elinizin altında… Valesa dokunmatik paneller, yaşam alanlarında entegrasyonu kolaylaştıran kullanıcı dostu ve sade arayüzleri ile estetik bütünlük, sınırsız konfor ve enerji tasarrufunu bir arada sunuyor…

Valesa Dokunmatik Panelin Üstün Özellikleriyle Tanışın


Valesa panel ile 7’den 70’e tüm aile bireyleri rahatlıkla aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde/panjur gibi cihazları yönetebilir, hırsız alarmını devreye alabilir, kameraları izleyebilir, gelen
misafirler ile interkom görüşmesi yapabilir. Ayrıca ihtiyacınız olan taksiyi, vale hizmetini veya SPA rezervasyonu gibi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

GÜVENLİK ve KAMERALAR

7/24 Güvende Olun…
Valesa panel sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini korumak için yenilikçi yaklaşımlar sunar. Evinizde oluşabilecek herhangi bir alarm durumunda site/rezidans güvenliğine bu bildirimler ulaşır.

Akıllı ağ yapısı ve SIP teknolojisini sayesinde, ister daireler arası, isterseniz site güvenliği ile hızlı ve kolayca iletişim kurabilirsiniz. Siz evde olmasanız dahi güvenlik entegrasyonu sayesinde, sitenizdeki ilgili güvenlik birimleri de herhangi bir alarm durumunda bildirimleri anında alır ve evinizin güvende kalmasına yardımcı olur. Yaşam alanlarınızda 7/24 tüm ortak kameraları Valesa panel üzerinden takip edebilir, gerek duyduğunuz durumlarda site güvenliği ile kolayca irtibata geçebilirsiniz.

EMNİYET ve HIRSIZ ALARMI

Gözünüz Arkada Kalmasın…
Evinizde yangın, su basması, gaz alarmı, cam kırılması, hırsız alarmı gibi ihtiyaçların giderilmesi için kullanacağınız klasik yöntemlere yenilikçi bir bakış açısı getirerek, dünyanın neresinde olursanız olun, tüm alarmlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Valesa panel üzerinde bulunan dahili giriş ünitesi sayesinde su basması, cam kırılması, gaz alarmı gibi her bir emniyet alarmı sisteme tanımlanır. Bu sayede ister panel üzerinden isterseniz mobil cihazlarınız üzerinden olası alarm durumunda bildirimleri detaylı olarak alabilirsiniz.Evden çıkarken kurmayı unuttuğunuz hırsız alarmı nedeniyle gözünüz arkada kalmasın! Nerede olursanız olun telefonunuz üzerinden hırsız alarmını kurabilirsiniz.

Valesa panel mobil uygulamaları sayesinde bir adım daha ileriye giderek gerektiği durumda, elektrik, su ve gaz sistemlerini uzaktan kesebilirsiniz.

INTERKOM

İletişimin Gücünü Keşfet…
Valesa dokunmatik panelinizi interkom iç ünite olarak kullanabilir, evinize gelen misafirlerinizle görüntülü iletişim kurabilir, kapılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Konforu bir adım daha ileriye taşıyarak oturduğunuz yerden dahi kalkmadan, mobil cihazlarınız üzerinden de aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.Valesa dokunmatik panel, site içerisindeki dairelerle, güvenlikle, site yönetimi ve resepsiyonla görüntülü görüşme yapmanıza da imkan sağlar. Konsiyaj hizmetlerini almanıza olanak sağlar.

KONSİYAJ HİZMETLERİ

Lüksü Yaşa…
Ev içerindeki kontrollerin yanı sıra, site yönetiminin sunduğu hizmetlere en hızlı ulaşmanın yolu Valesa dokunmatik panelden geçer.

Taksi çağırma, kuru temizleme, restoran rezervasyonu, vale hizmeti, teknik servis çağırma vb. ihtiyaçlarınızı evinizden yönetebilir, bu taleplerinizin güncel durumunu Valesa dokunmatik panel ve mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

SİTE YÖNETİMİ

Detaylardan Haberdar Olun…
Site veya rezidansınızdaki duyuruları, etkinlikleri, önerileri, şikayet bildirimlerini ve takibini tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Ayrıca fatura ve aidatlarınız vb. hatırlatmalar size site/rezidans yönetimi tarafından Valesa aracılığıyla ulaştırılır.

BİLGİLENDİRME HİZMETİ

Bakmadan Dışarı Çıkmayın…
Evden çıkarken, Valesa dokunmatik paneliniz üzerinden tek bir tuşla, hava durumunu ve finans piyasasını kontrol edebilirsiniz.

Valesa dokunmatik panel, gerektiğinde yanınıza şemsiyenizi almanız konusunda sizi uyararak, yaşam konforunuzun evinizin dışında da devam etmesine yardımcı olur.

MOBİL ENTEGRASYON

Mobil Çağı Yakalayın…
Aydınlatmalar, ısıtma-soğutma, perde/panjur, alarmlar, sahne çağırma ve interkom gibi evinizdeki uygulamaları koltuğunuzdan dahi kalkmadan, mobil cihazlarınız ile yönetin.

Üstelik tüm bu işlemleri seyahat halindeyken de akıllı telefon veya tabletiniz ile internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.Valesa Mobil uygulamasında en üst seviyede veri güvenliği teknolojileri ve yöntemleri kullanılmıştır.

SENARYOLAR – ZAMANLAMALAR

Evinizin Yönetmeni Olun…
Enerji tasarrufunu ve konforunuzu maksimum seviyeye çıkarabilecek çalışma senaryolarını önceden tanımlayabilir, sonrasında evinizde hiç bir şeye dokunmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

AYDINLATMA KONTROLÜ

Evinizdeki Işığa Hükmedin…
Akıllı ev otomasyon sisteminize bağlı aydınlatma armatürlerinizi Valesa dokunmatik panel aracılığıyla dilediğiniz gibi açıp kapatabilir, dim edebilir ve gruplayarak yönetebilrisiniz… Valesa ile evinizin her yerinde istediğiniz ışık atmosferini yaratabilirsiniz.

Evinizin dışındayken, “Aydınlatmaları açık mı unuttum?” diye düşünmek yerine, akıllı telefonunuzdan güvenli bir şekilde aydınlatmalarınızı kontrol edebilirsiniz.

PERDE/PANJUR KONTROLÜ

Güne Yön Verin…
Evinizdeki perde-panjur sistemini tek bir noktadan kontrol edebilmenin konforunu yaşarken, aynı zamanda oluşturduğunuz senaryolarınızı devreye alarak, tek bir tuşla perdelerinizi istediğiniz konuma getirebilirsiniz.

Valesa ile evinizin güneş ışığına doymasını sağlayın. Film izlemek istediğinizde ise oturduğunuz yerden tablet veya telefonunuzdan tek bir tuşla perdelerinizi indirin, aydınlatmalarınızı loş bir hale getirip, keyfinize bakın.

ISITMA-SOĞUTMA KONTROLÜ

Konforu Kontrol Edin…
Yaşam alanlarınızdaki her türlü klima, yerden ısıtma, radyatör, kombi ve fan-coil gibi sistemleri tek bir merkezden kontrol edebilir ve çalışma sürelerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca evinize varmadan ısıtma-soğutma sisteminizi devreye alarak rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.